;

Akademi Ozalit

Afis Nedir?

22 Şubat

Afis Nedir?

Poster Nedir
Etkinlik, tanitim ve duyuru amaciyla dijital ve ofset poster yaptirma her zaman en etkili yöntemlerin basinda gelir. En etkili poster örneklerini inceleyerek kendi posterinizi kendiniz tasarlayabilir ya da profesyonel bir tasarim destegi alabilir, poster baski fiyatlarini ögrendikten sonra siparisinizi verebilirsiniz.

Reklam kampanyalarinda markanin bilinirligini arttirmak için özellikle islek bölgelere asilan posterler, daha az materyalle daha çok insana ulasmaya yarar. Reklam çalismalarinda asildiklari bölgelere göre gün boyu insanlarin dikkatini çeker, markanin ve kampanyanin akilda kalmasini saglar. Ayrica derneklerin ve bazi kuruluslarin etkinliklerini duyurmak için dijital ve ofset posterleri kullanmasi da oldukça yaygindir.

Yeni ürünlerini ya da kampanyalarini tanitmak ve potansiyel müsterinin ilgisini çekmek için reklam yapan firmalar, ne kadar çok insana ulasirlarsa o derece basarili olurlar. Bu basari uzun vadede markanin bilinirligini de artacagi için satislarda artis olmasi kaçinilmazdir. Çünkü markanin bilinirligi arttirilarak müsterinin aklinda kalicilik saglanir. Olasi bir ihtiyaçta da poster yaptirma ve diger reklam araçlari sayesinde akla gelen ilk isim olarak rakiplere karsi avantaj saglanir.


Poster yaptirma tüm sebeplerden dolayi dikkat ister. Dijital ve ofset poster tasariminda görsellige önem verilmeli, renkler dikkat çekici olmali ve verilen mesaj ya müsteride net bir fikir olusturmali ya da davetlinin ilgisini çekmelidir. Bir posterle belki binlerce kisiye ulasilabilecegi için kullanilan malzeme de kaliteli olmalidir. Kuse kagida basilan posterler parlak veya mat olabilir. Burada verilen mesaja göre bir seçim yapilir.

Görsel tasarimini yaptiktan sonra en kaliteli malzemeyle en uygun fiyata poster yaptirmak isterseniz akademiozalit.com bütün ihtiyaçlariniza karsilik verir. Asacaginiz posterle potansiyel müsteride ya da davetlide güven ve kalite algisi olusturmak istiyorsaniz akademiozalit.com kaliteli, hizli ve pratik hizmetiyle bunu saglar.

Paylaş:

Hakkımızda

Şirketimiz;

AKADEMİ OZALİT sahip oldugu bilgi ve tecrübeyi siz degerli müsterileri ile paylasmanin heyecanini duyar. Kuruldugu günden itibaren basta KIRTASİYE sektöründe olmak üzere OZALİT BASKI işlerinde başarılara imza atmıştır. konusunda uzman kadroya sahip olan şirketimiz; orta ölçekli bir işletme olmasına rağmen kurulduğu ilk andan itibaren kaliteye verdiği önem ve zoru başarma azmi sayesinde kısa sürede tanınmış ve İlkelerinden... Devamını Oku

Bize Ulaşın

Baglarbasi Mah. Atatürk Cad. Sülün Sok. No:2/A 34844
Maltepe / Istanbul